Hakkımızda


1998 yılından beri Kocaeli’nin Derince ilçesince faaliyet gösteren Derince Diyaliz Merkezimiz uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir. Temel ilkemiz ilk günkü gibi heyecanlı olup,  her zaman ileriyi görerek yeni teknolojiyi kullanmaktır.


Devamını Oku

Misyonumuz

Hastaya ve hasta yakınlarına saygılı olmak. Hasta haklarının yanı sıra çalışan güvenliğini önemsemektir. Hastaların yeni yaşamlarına yardımcı olmak, ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini önceden öngörmek ve tedavi etmektir. İnsana saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hak ettiğine inanarak, hasta ve hasta yakınlarının güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmaktır.

Vizyonumuz

Diyaliz merkezleri platformunda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak.
Yurt içinden ve yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.
Hemen Ara