Misyon, Vizyon ve Politika

MİSYONUMUZ

Hastaya ve hasta yakınlarına saygılı olmak. Hasta haklarının yanı sıra çalışan güvenliğini önemsemektir. Hastaların yeni yaşamlarına yardımcı olmak, ortaya çıkabilecek sağlık problemlerini önceden öngörmek ve tedavi etmektir. İnsana saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hak ettiğine inanarak, hasta ve hasta yakınlarının güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Diyaliz merkezleri platformunda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Yurt içinden ve yurt dışından tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.

DEĞERLER

 1. İnsani Değerleri Önemsemek.
 2. Zamanında- Doğru- Etkin- Etkili Sağlık Hizmeti Sunmak.
 3. Hizmette Süreklilik Ve Erişebilirlik
 4. Çalışanların Gelişimine Önem Vermek.
 5. Hasta Sağlığı Ve Güvenliğine Önem Vermek.
 6. Yenilikçi,teknolojik Ve Çağdaş Olmak.
 7. Herkese Eşit Ve Hakkaniyetli Yaklaşmak.
 8. Etik Ve Güvenilir Olmak.
 9. Dayanışma Ve İşbirlikçi Hizmet Sunumu Sağlamak.
 10. Şeffaf Ve Samimi Olmak.
 11. Özenli, Çalışkan, Güleryüzlü Ve Saygılı Hizmetİ Benimsemek.
 12. Sürekli Eğitim Hizmetiyle Yenilikçi Tedavi Hizmeti Sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Özel Derince Diyaliz Merkezi olarak; kuruma başvuran diyaliz hastalarının, hemodiyaliz tedavileri ve diğer bakım ihtiyaçları ile ilgili tüm taleplerinin, alanında uzman kadromuz tarafından son teknolojiler kullanılarak, sürekli artan bir performansla en üst düzeyde ve zamanında karşılanması ve tüm sunulan hizmetlerin, yasal ve sağlık mevzuat şartlar doğrultusunda tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp hasta memnuniyetinin sağlanmasını taahhüt ederek, diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek şekilde verilmesi ilkesine göre hizmet vermek.

Hemen Ara